Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 11

Jätkame suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal (vähemalt) üks mandala (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost). Imelised mandalad on nähtavad FB grupis Loovjoonistamine. Käes on viimane nädal selles väljakutses:)

visioonimandalaSelle nädala ülesandeks on: Visiooni mandala

Olemegi jõudnud oma väljakutse viimasesse nädalasse – mandalate suve nädal 11. Uus hooaeg algab peagi, kellel koolipingis, kes jätkab oma töiseid tegemisi-toimetusi. Sügishooaja alguses on mõnus veidi unistada, teha plaane, seada visioone, püstitada eesmärke.

Sellepärast on sel nädalal ülesandeks visioonimandala loomine.

Vajalikud vahendid:

  • suuremat sorti paber
  • vanad ajakirjad, pildid
  • käärid, liim

Inspiratsioon loomiseks:

Võta üks suurem paber (nt A2), joonista sellele ring või lõika ring välja.

Sule hetkeks silmad ja hinga sügavalt, unista ja lennuta mõttes oma soove. Mida imelist võiks sel sügisel toimuda, mida soovid kogeda, korda saata, õppida, avastada, luua? Märka värve, pilte ja tundeid, mis Sul oma sügisele mõeldes silmade ette tulevad ja jäta need meelde.

Seejärel sirvi läbi vanu ajakirju, kust raatsid pilte välja lõigata /rebida. Ning võta neist välja kõik need pildid, mis Sul selle sisetundega haakuvad. Mis tekitavad Sinus sama tunnet, kui unistused oma sügishooajast. Lõika või rebi need välja ja kleebi seejärel on mandalaringi.

Pärast vaata rahulikult oma mandalaringi, ammuta sellest sihikindlust ja jäta see nähtavasse kohta. See on justkui majakas, mis Sind algaval sügishooajal Sinu jaoks õigel rajal ja kursil hoiab 🙂 Kui raatsid, jaga oma mandalavisiooni ka meiega Loovjoonistamise FB grupis 🙂

Aitäh, et veetsid suve mandalaid luues! Soovin Sulle imelist särtsu, inspiratsiooni ja loomisrõõmu algavaks hooajaks!

Jaana

jaana@loovuskohvik.ee

***

PS! Kui Sinu sügisplaanidesse mahub üks mõnus treeningõhtu, siis ootan Sind pühapäeviti kell 17.00 TAO Keskuses:)

Teeme lõõgastavaid qigongi harjutusi ning shindo venitusi. Pai oma kehale-meelele ja hingele:) Loe lisa…

qigongshindo


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •