Loovuskohvik

 

Loovuskohvikust

Loovuskohvik on tervikliku arengu ruum – loov vaatenurk elule, kus jagame inspiratsiooni loomiseks, enesejõustamiseks, loovaks suhtlemiseks ja stiilikujunduseks. Meie koduleht on loova elu ajakiri, kust saad lugeda põnevaid blogipostitusi, inspireerivaid nippe ja vahvaid ideid.

Aegajalt astume virtuaalruumist välja, et korraldada töötubasid ja koolitusi.

Loovuskohviku missiooniks on inimeste loova enesekindluse jõustamine ning visiooniks on maailm, kus inimesed elavad oma südame järgi, rakendades oma imelisi andeid ja potentsiaali.

Usume, et loov arengutee võib olla mänguline ja meeldiv nagu kohvikuskäik – uued maitsed, kogemused, kohtumised, suhtlemine, midagi nii kehale, meelele kui hingele.

Saame tuttavaks:

Loovuskohvitaja Jaana Ojakäär-Kitsing (CV)

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, kunstitubasid, shindo ning qigongi treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

Olen raamatute “Loova elu teejuht” (2016); “Minu armas südameloom” (2017), “Pai lapse loovusele” (2018) autor ning “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele” (2020)  ja “Jooga-Mõmmi enesekindluse rännak” autor.

Võta minuga ühendust: jaana@loovuskohvik.ee või (+372) 569 569 21

 

Loovuskohvitaja Inge Ojakäär (CV)

Inge Ojakaar LoovuskohvikustMinu teekond on täis pidevat enesearendamist, sest jagamine nõuab järjekindlat oma „tassi“ täitmist. Teen seda naudinguga iga päev ja ootan põnevusega kohtumisi, kus saaksin minuni jõudnud parimaid teadmisi ja kogemusi jagada teistega nii koolituste-, erakonsultatsioonide- kui suhtlemistreeningute kaudu.

Täiskasvanute koolitajana olen töötanud rõõmu ja pühendumusega pea 25 aasta.

Minu teemavaldkond on inimene ja inimestevahelised suhted paljudes erinevates vaadetes, nt. etikett, erinevad rollid ja suhtlussituatsioonid, käitumine konfliktolukordades, iseendaga kohtumine holistilise maailmavaate kaudu, tasakaalu leidmine iseendas jpt. teemad.

Ennast jõustan ilu nautimisega, kus iganes see teele satub – loodus, kaunid inimesed, ruumid, looming. Minu kodu, aed lähedased inimesed ning sõbrad on need, kes täidavad „tassi“ parimate emotsioonide- ja mõtetega, et elada kooskõlas harmoonilise maailmaga.

Võta minuga ühendust: inge@loovuskohvik.ee või (+372) 533 45 451

Firma andmed:

Loovuskohvik OÜ registrikood:  11938962
Koolitusfirma majandustegevusteade nr 222382
Loovuskohvik OÜ on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis

Õppekorralduse alused leiad siit
Koolituste kvaliteedi tagamise korra leiad siit

Pangaandmed:

A/A Swedbank: EE962200221049634290
A/A LHV Pank EE587700771002332649

Juriidiline aadress (postiaadress): Mõrra tee 3, Tallinn 11911