Loovuskohvik

Uus raamat “Minu armas südameloom” on valmis võlutud!

Ilmunud on uus südamlik (laste)raamat “Minu armas südameloom”.

Kuulates oma südant, rändame eluteel rõõmsalt ja hoituna. Südamelooma raamat aitab saada sõbraks oma armsa südameloomaga. Raamatukaante vahel on peidus õpetlik jutuke südameloomakesest ja peotäis toredaid harjutusi. Raamat õpetab keskenduma heale, kuulama oma südant ning austama iseennast ja teisi.

Piilu raamatusse!

Siin on raamatu sisunäiteid:

Minu armas sydameloom SISUn2ide_04Minu armas sydameloom SISUn2ide_1Minu armas sydameloom SISUn2ide_0
Raamatu autor on Jaana Ojakäär, kunstnik Lumimari, kujundaja ning toimetaja Ivi Piibeleht, Pegasuse kirjastuse poolt tore projektijuht Tiina Laanem. Aitäh Pegasuse kirjastusele ja kõikidele võluritele, kes selle raamatu valmis võlusid. Olen väga tänulik.

Armas raamatuke on müügil Rahva raamatu poodides, Apollo poodides, raamatupoes PuäntPegasuse kirjastuses ning suurematest Selveritest ja Prismadest.

ojak22rEsimene raamatu esitlus toimus ilusal talve alguse päeval (21.12.17) toredas raamatupoes PUÄNT. Teine esitlus ja Lumimari poolt raamatusse joonistatud piltide näituse avamine toimus 5. jaanuaril 2018 Pelgulinna Rahvamajas. Kolmas esiltlus Sõbrapäeva lastehommikul Holistika Instituudis 10. veebruaril 2018. Neljas esiltus Pirita raamatukogus 24. märtsil ning viies 14. aprillil Viru keskuse Rahva Raamatus. Järgmine kohtumine vahvate väikeste lugejatega toimub 10. mail Viimsi raamatukogus:)

Sündmuse leiad facebookist:)

Tagasiside raamatule:

Riita: “Jaana Ojakääru imearmas raamat on värskelt poelettidele jõudnud. Mina ostsin eile 4 raamatut kingituseks ja seda raamatut sirvides, tekkis soov osta veel 44 ja seda lihtsalt inimestele jagada. See raamat avab, avardab, hoiab ja kaisutab ja peaks olema kõigi inimeste öökapil.

Aitäh Jaana Ojakäär ja aitäh kõigile, kes seda raamatut kingivad. Muuseas, kinkida võib ja on isegi soovituslik iseendale ka 😉 “

***

Diana: “See on nii armas raamat. Lapselapsele just õige kingitus”

***

Sydamelooma kollaazMinna: “Tahtsin Sind tänada ja Sinuga jagada – kinkisin oma 7-aastasele vennatütrele sünnipäevaks südamelooma raamatu ja oleme seda koos täitnud. See on imearmas protsess meie mõlema jaoks… täna tegi ta oma kollaaži, mis teda elus rõõmsaks teeb, minu süda sulas rõõmulombiks…🙂 

Südamest aitäh, et oled loonud sellise raamatu, mis aitab nooremate armsate inimestega südameteekonda jagada!

***

Vivika: Rõõmutarekese Lasteaed rõõmustas väga, et Jaana meile just emakeelepäeval külla tuli ja oma imeilusa raamatu saamisloost ja südameloomast rääkis. Suur aitäh ja suur kallistus, hea Jaana! Sinu ilusad sõnad jäävad veel kauaks laste südamesse helisema!

***

Ave: Imearmas raamat ja mitte ainult lastele 😊 Meile, suurtele, on ehk veelgi enam vaja meeldetuletust, et “südamelooma” ei maksa unarusse jätta!

Fotogalerii

Siin on emotsioone ja pildikesi raamatu esitluselt, mis toimus 21.12 Puändis.

Siin on pildikesed meie teiselt raamatuesitluselt (5.01.18 Pelgulinna Rahvamajas), kus toimus ka LUMIMARI raamatu illustratsioonidest loodud näituse avamine…

Siit leiad sõbrapäeva lastehommiku rõõmsa fotogalerii!

Siit leiad pilte “Südamlikust loovushommikust”, mis toimus Viru keskuse Rahva Raamatus.

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee või 569 569 21


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •