Loovuskohvik

 

Koolitused

Qigongi ja shindo treeningud toimuvad TAO keskuses. Loe lisa ja tule osalema:)zen ohtu qigong shindo

Loovuskohviku menüü meeskondadele:

loovjoonistamise tootoad

Loovjoonistamise töötoad:

Pole oluline, kas hoidsid viimati pliiatsit joonistamiseks käes nädalapäevad tagasi või on sellest möödunud 25 aastat, sest siin töötoas oskab absoluutselt igaüks joonistada. Teeme loovaid joonistamisharjutusi, mis aitavad mõtte ja käed vabaks lasta, loovuse valla pääseda ning põnevaid kujutisi luua. Tule liitu ka Loovjoonistamise grupiga Facebookis!

Mõned näited töötubade teemadest:

1.) Loovjoonistamise töötuba loovuse äratamiseks

Töötuba alustame loovust vabastavate kritseldusharjutustega ja vabaneme “joonistamishirmust”, “loovuspiduritest” (eriti hea neile, kes arvavad, et nad ei oska joonistada!). Seejärel kogeme vabastava joonistamise meetodi mõju ja väge. Lõpetuseks teeme sissejuhatuse kritseldamiskunsti:)

2.) Mandalate töötuba

Avastame mandalate põnevat maailma, keskendume iseendale ja loome oma isikliku õnnemandala (või isegi mitu mandalat, olenevalt töötoa kestvusest).

3.) Zenjoonistamise töötuba

Uurime lähemalt, mis asi on zentangle, mis on zendala ja naudime mustrite loomist.

Kunsti loomist on võrreldud mediteerimisega, oleme kohal ja hetkes ja mõte puhkab, keha lõõgastub. Tule proovi, kas vastab tõele

4.) Hingelooma töötuba

Kes võiks olla Sinu hingeloomaks või hingelinnuks? Leiame ta üles ja loome paberile:)

 

kunstijooga loovuskohvikult

Kunstijooga

Kunstijooga on Loovuskohviku loodud lühikoolitus, mis hõlmab keha toetavaid harjutusi ning loovat eneseväljendust iseenda kunsti loomise kaudu. Sõna “jooga” viitab siinkohal praktikale, mis aitab meil jõuda lähemale oma tõelisele olemusele ning luua endas terviklikkust ja teadlikkust.

Kunstijooga koosneb keha tasakaalustavatest hingamisharjutustest, lihtsast liikumisest, venitusharjutustest ning põnevatest kunstimeetoditest. Loe lisa…

lodvestumise tootuba

Lõdvestumise töötuba stressi ning ärevuse maandamiseks

Kuidas leevendada igapäevast stressi ja ärevust?

Töötoas avastad tõhusaid hingamis- ja võimlemisharjutusi, kasulikke nippe ja võtteid lõõgastumiseks ja pingete vabastamiseks.

loov enesekindlus

Loova enesekindluse töötuba

Ükskõik mis valdkonnas tegutsed, on enesekindlus oluline omadus selleks, et oleks julgust ning uhkust oma loomingut, tööd, projekte jagada ning teistele inimestele tutvustada.

Loova enesekindluse töötoas uurime enesekindluse juuri ning anname oma parima, et enesekindlust jõustada ja kasvatada:)

***

Jaana Ojakaar LoovuskohvikustKui soovid töötuba oma meeskonnale, siis küsi hinnapakkumist: jaana@loovuskohvik.ee

Töötuba viib läbi Jaana Ojakäär-Kitsing

Toreda kohtumiseni!

***

Meie kliendid loovuslainel: EAS, Tallinna Ülikool, Elion, Vaimse Tervise Keskus, Tervise Arengu Instituut, Noored Kooli tiim, Tallinna Rahvaülikool, Biomarket, Riigikantselei, Ajakiri MARI, JCI, SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Lasterikaste perede MTÜ jt.

Fotokillukesi töötubadest…

Jaana Ojakaar LoovuskohvikustKui soovid loovjoonistamise töötuba oma meeskonnale, siis küsi hinnapakkumist: jaana@loovuskohvik.ee

Töötuba viib läbi Jaana Ojakäär-Kitsing

Toreda kohtumiseni!