Loovuskohvik

Tere tulemast põnevasse koolitusmaailma! Loovuskohvik OÜ korraldab koolitusi eelkõige ettevõtetele ja asutustele sisekoolitustena. Aegajalt loome ka avatud koolitusi, mille info lisame jooksvalt siia lehele.

Koolituse tellimiseks või koolituspakkumise küsimiseks võtke palun ühendust: jaana@loovuskohvik.ee või telefoni teel: 569 569 21

LOOVUSMENÜÜ MEESKONDADELE:

 

 

Pole oluline, kas hoidsid viimati pliiatsit joonistamiseks käes nädalapäevad tagasi või on sellest möödunud 25 aastat, sest siin töötoas oskab absoluutselt igaüks joonistada. Teeme loovaid joonistamisharjutusi, mis aitavad mõtte ja käed vabaks lasta, loovuse valla pääseda ning põnevaid kujutisi luua. 

Mõned näited töötubade teemadest:

 

1.) Loovjoonistamise töötuba loovuse äratamiseks

Töötuba alustame loovust vabastavate kritseldusharjutustega ja vabaneme “joonistamishirmust”, “loovuspiduritest” (eriti hea neile, kes arvavad, et nad ei oska joonistada!). Seejärel kogeme vabastava joonistamise meetodi mõju ja väge. Lõpetuseks teeme sissejuhatuse kritseldamiskunsti:)

2.) Mandalate töötuba

Avastame mandalate põnevat maailma, keskendume iseendale ja loome oma isikliku õnnemandala (või isegi mitu mandalat, olenevalt töötoa kestvusest).

3.) Zenjoonistamise töötuba

Uurime lähemalt, mis asi on zentangle, mis on zendala ja naudime mustrite loomist.

4.) Mindfulnessi loovkunsti töötuba

Harjutame kohalolu ja lõõgastumist läbi kunsti loomise.

Kunsti loomist on võrreldud mediteerimisega, oleme kohal ja hetkes ja mõte puhkab, keha lõõgastub. Tule proovi, kas vastab tõele.

Tule liitu ka Loovjoonistamise grupiga Facebookis!

 

KOOLITUSED:

 

Enda ja laste loovuse toetamine

Loovuskoolituse fookuses on loovusprotsessi puudutavate teadmiste omandamine, et osata enda ning laste loovust avada ja kasvatada. Olulisel kohal on programmis loovust jõustavate nippide jagamine ning loova õpikeskkonna tegurite käsitlemine. Loe koolituse põhjalikku kirjeldust.

 

Kui soovid töötuba oma meeskonnale, siis küsi hinnapakkumist: jaana@loovuskohvik.ee

Koolitusi ja töötubasid viib läbi Jaana Ojakäär-Kitsing

Toreda kohtumiseni!

 

Lisainfo:

***

Meie kliendid loovuslainel: EAS, Tallinna Ülikool, Elion, Vaimse Tervise Keskus, Tervise Arengu Instituut, Noored Kooli tiim, Tallinna Rahvaülikool, Biomarket, Riigikantselei, JCI, SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Lasterikaste perede Liit, Tallinna Polütehnikum jt.

Fotokillukesi töötubadest…