Loovuskohvik

Loovjoonistamise töötoad

Pole oluline, kas hoidsid viimati pliiatsit joonistamiseks käes nädalapäevad tagasi või on sellest möödunud 25 aastat, sest siin töötoas oskab absoluutselt igaüks joonistada!

Neljal õhtul teeme loovaid joonistamisharjutusi, mis aitavad mõtte vabaks lasta, loovuse valla päästa ja põnevaid kujutisi luua.
Loova joonistamise töötubades katsetame erinevate stiilide, harjutuste ja vahenditega. Nendel õhtutel saad nautida kohalolekut, loomisrõõmu ja eksperimenteerimist. Iga õhtu on omanäoline ja eriline.

Esimesel kohtumisel vabastame end joonistamist takistavatest piduritest. Sodime ja kritseldame. Teeme loovust arendavaid joonistusharjutusi.
Teisel kohtumisel tegeleme zenjoonistamisega. Uurime lähemalt, mis asi on zentangeldamine ja naudime mustrite loomist.
Kolmandal kohtumisel laseme loodusel end inspireerida ja loome loodusmotiive.
Neljandal kohtumisel keskendume iseendale ja loome oma isikliku õnnemandala.

Tule koge, loo ja lõõgastu!

Vahendid, mida kaasa võtta:

Esimesel kohtumisel on kõik vahendid kohapeal olemas.
Teisel kohtumisel võta palun kaasa must tindipliiats (see võiks olla otsaga 0,5 mm; 0,7 mm või 1,0 mm).
Kolmandal kohtumisel võid võtta lisaks kaasa oma õlipastellid.
Neljandal kohtumisel võta palun kaasa kuldne ja/või hõbedane geelpliiats (näiteks 0,7mm otsaga) ja värvipliiatsid.

Paberid toob juhendaja.

Juhendaja Jaana on tegelenud kunstiga lapsest saati, osalenud erinevatel koolitustel ja hoidnud joonistamise ja maalimise hobi terve elu oma südame lähedal.
Loovus on Jaana elu keskne väärtus. 2010. aastal asutas Jaana inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik ning nüüd peab ta ka laste loovuse toetamisele suunatud blogi Loovlaps. 2016. aastal ilmus ka Jaana esimene raamat “Loova elu teejuht”. Jaana CV leiad SIIT.

 

Palun registreeri end Tallinna Rahvaülikooli kodulehel!

Rõõmsa kohtumiseni!


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •