Loovuskohvik

Loovjoonistamise väljakutse: Mandalate suvi (15. juuni – 30. august 2020)

 

“MANDALA” tähendab sanskriti keeles “ringi.” Ring on müstiline sümbol, millel pole algust ega lõppu. Kõikide mandalate peamine ja keskne osa on RING. Ring seob ja ühendab ruumi – see, mis on ringi sees on kaitstud, jõustatud ja piiritletud. Loe mandalate kohta lisa “Mandala saladused ja tervendav jõud”.

Üheteistkümnel suvenädalal loome erineva mandala. Ühinedes Facebookis grupiga “Loovjoonistamine,” saad igal esmaspäeval teada uue mandala teema ning oma loomingut inspireerivas grupis jagada. Et oma isiklikku unikaalset kunsti maailmale näidata ning teiste töödest vaimustuda.

Alustame 15. juunil 2020, sest just see on nädal, mille lõpus algab ametlikult suvi (ehk siis 21. juunil) ning selle väljakutse lõpetame augusti lõpuga:)

Inspireeriva koosloomiseni:)


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.