Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 1

Alustame oma suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal üks mandala (võid ka rohkem teha). (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost)

Esimese nädala teemaks on: “Mina ja loodus”

Märksõnadeks: minu juured, minu ühendus Maa ja loodusega, minu hõim. Vali neist, mis Sind kõnetab ja looma inspireerib. Selline väga maine maaelemendi teema alustuseks:)

“Maa on kõigi Ema”

(Hesidos, Kreeka luuletaja)

***

Inspiratsioon loomiseks:

Sel nädalal võiksime oma mandala luuagi sellest, mis loodus ja Maa meile annavad. Seega mine metsa või randa või hoopis aasale. Vaata mis loodusande Sa leiad (puulehti, lillekesi, merekarpe, kive, oksatükke…) ning loo nendest üks looduslik mandala. Tee sellest pärast foto ja jaga meiega:)

Jaga palun oma loomingut Facebooki grupis “Loovjoonistamine”.

Ideid ja inspiratsiooni leiad Pinterestist, tegin sinna eraldi pildikogu “Loodusemandala”. Vaata ja mängi loodusega koos!:)

Loodusmandala

Mõnusat mandala loomist!

Jaana


loovuskohvik

Minu töö on minu hobi, selles on palju mitmekesisust, loovust ning iga päev on uus ja eriline. Töiste tegevuste kõrval jõustan end tervisespordiga, looduse nautimisega, kunsti loomisega, inspireerivate raamatute ning imeliste sõpradega suheldes.