Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 2

Jätkame suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal (vähemalt) üks mandala (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost). Esimese nädala teemal loodud imelised looduse mandalad on nähtavad FB grupis Loovjoonistamine🙂

Teise nädala teemaks on: “Tunnete mandala”

Märksõnadeks: minu tunded, minu loovus, voolamine – kulgemine.

Tunded voolavad nagu vesi, tulevad ja lähevad; kord on nad tormised, kord tasased. Selle nädala teema on seega omadega veeelemendis:)

“Tunded on lihtsalt külalised. Lase neil tulla ja minna”

(Mooji)

***

Vajalikud vahendid:

NB! Kui Sul neid pole, tee sellega, mis olemas on. Võid ise tehnika valida!

  • (akvarell)paber
  • vesivärvid
  • tindipliiats

Inspiratsioon loomiseks:

Häälestu iseendale, hinga mõned korrad sügavalt sisse ja välja. Märka, mis Su sisemaailmas toimub. Mis tundelained sees hetkel lainetavad? Ära anna hinnanguid, kõik tunded on meile head õpetajad, lihtsalt märka ja teadvusta neid.

Võta paksem paber, hea kui akvarellpaber, mis kannatab paremini vett. Tee sinna pintsli ja puhta veega korralik märg mandala ring (ring seest kaa vesine). Siis hakka sinna erinevat tooni vesivärvidega tundelaike looma, tupsuta pintsliga värvitäppe, maali jooni ning laike märjale pinnale ja vaata, kuidas need seal toredalt laiali valguvad. Vesivärvid voolavad nagu meie tunded:)

Lase ringil kuivada ja kui soovid, siis joonista pärast kuivanud mandalale peale tindipliiatsi, vildikate või mõne muu olemasoleva joonistusvahendiga (nt. kuldne ja hõbedane tindipliiats).

Tee sellest pärast palun foto ja jaga meiega:) Jaga palun oma loomingut Facebooki grupis “Loovjoonistamine”.

Head loomist! 🙂


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •