Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 3

Jätkame suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal (vähemalt) üks mandala (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost). Esimestel nädalatel loodud imelised  mandalad on nähtavad FB grupis Loovjoonistamine. Liitu loomislainega endale sobival ajal 🙂

Selle nädala teemaks on “Minu väemandala”

Isikliku väemandala loomine aitab meil saada kontakti oma väekeskusega – toetab meie sisemist kindlust, julgust, enese armastamist ja aktsepteerimist. Loodud mandala aitab meil seda vaadates taas kogeda iseenda piiritut potentsiaali, enesekindlust ja väge oma elu kujundamisel.

Keskendu päikesepõimikule (naba piirkond), lõdvestu ja hinga sügavalt. Tunneta, kuidas hingad justkui kõhu kaudu, kuidas Su kõht liigub ette, kui hingad sisse ja lõdvestub, kui hingad välja.

Meenuta olukorda, kus oled täielikult oma keskmes, tunned end väekalt ja enesekindlalt. Sa usud endasse ja tead, et kõik, mida otsustad luua ja millesse oma energiat panustad, lööb õitsele ja on edukas. Ela sellesse tundesse sisse. Koge seda uuesti ja tunneta, kuidas Su päikesepõimiku piirkonda täidab soojus ja valgus.

Jälgi mis pildid ja sümbolid Sul selle tundega seoses silmade ette ilmuvad, jälgi, mis värve Sa näed ja koged. Mis võiks olla Sinu väe sümbol?

Jäta see endale meelde ja hinga veel paar korda sügavalt. Kui oled valmis, siis ava oma silmad ja pane see tunne mandala joonistusse.

Inspiratsioon loomiseks:

Päikesepõimiku värv on kollane. Kui soovid võid oma selle nädala mandalasse tuua rohkem sisse kollast ja kuldset värvi.

Mandala keskele joonista oma väe sümbol, misiganes see Sinu jaoks olla võiks (päike, süda, täht, lootoseõis, lõpmatuse märk, võti, kuu, mõni lind või loom, geomeetriline kujund ……ainult Sina tead, mis see praegu Sinu jaoks on).

Vali ise meelepärased vahendid, näiteks värvipliiatsid, vildikad, tindipliiats, rasvakriidid või õlipastellid. Võib-olla soovid tausta taas värvida enne vesivärvidega… ise tunneta, mis joonistusvahendid Sind sel nädalal inspireerivad.

Väekat loomist!

Jagame oma väepilte FB grupis Loovjoonistamine🙂


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •