Loovuskohvik

Loovjoonistamise töötuba: Minu hingeloom

Loovjoonistamise töötubades katsetame erinevate stiilide, harjutuste ja vahenditega. Loovushommikutel saad nautida kohalolekut, loomisrõõmu ja eksperimenteerimist. Joonistamisoskus pole siin töötubades oluline! Igaüks avastab enda sisemise erilise kunstniku ja isikupärase kunsti loomise viisi!

 

Järgmise loovjoonistamise töötoa teemaks on “Minu hingeloom” Registreerumine on lõppenud!

hingeloomTöötuba toimub laupäeval, 22. augustil 2020 Elujõusaalis:)

Kes võiks olla Sinu hingeloomaks või hingelinnuks? Leiame ta üles ja loome paberile:)

Alustame töötuba väikese meditatsiooniga, et uurida, mis loom või lind meie tänasele kunstitööle tulla soovib. Ja oma hingelooma loome seekord segatehnikas… lõigume, kleebime, joonistame. Tõeline mõnus loovusrännak!

Toimumiskoht: Armas ja hubane Elujõusaal (Kaluri tee 5, Viimsis). Parkimine autoga rändajatele tasuta ja kohale saab kesklinnast mugavalt ka bussiga 1A.

loovjoonistamine

Registreerumine on lõppenud!

Osaluspanus: varajasele registreerujale soodushind 23 EUR, kui tasud osalustasu hiljemalt 12. augustil. Alates 13. augustist on hinnaks 25 EUR.

*hinnas kõik loomiseks vajalikud materjalid ja teepaus

JaanaTöötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovuskoolitaja ning loovate raamatute autor / CV)

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee või 569 569 21

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.