Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 10

Jätkame suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal (vähemalt) üks mandala (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost). Imelised mandalad on nähtavad FB grupis Loovjoonistamine. Liitu loomislainega endale sobival ajal.

Selle nädala ülesandeks on: Elujõu mandala

Vaata sel nädalal endasse ja mõtiskle selle üle, mis annab Sulle energiat ja väge, et elada, luua ja tegutseda? Mis on Sinu elujõu allikas?

Kas Sul on järsku mõni enda väe sümbol, ammutad Sa väge loodusest (meri, metsad, kivid, puud…), mõnest oma hobist (kunst, muusika, aiandus, lugemine…), liikumisest (jooga, jalutamine, jooksmine…), mediteerimisest vms.

Pane selle nädala mandalasse oma elujõu allikas(-d) või kujuta eluenergiat, elujõudu abstraktsel moel.

Siin ka mu artikkel Eluenergiast, kui on huvi lugeda:)

Andku selle valminud mandala vaatamine Sulle alati jõudu, energiat ja väge, et särasilmselt ja elurõõmsalt elada ja luua!

Palun jaga oma pilti mandalast Loovjoonistamise FB grupis 🙂

***

Kohe-kohe algavad mõnusad eluenergiat jõustavad trennid. Kohtume pühapäeva õhtuti kl 17.00 TAO Keskuses. Oled südamest oodatud meie gruppi:)

Loe lisa siit:)

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •