Loovuskohvik

Mandalate suvi: Nädal 10

Jätkame suvist mandalate loomise väljakutset, mille käigus valmib iga nädal (vähemalt) üks mandala (Loe väljakutse kohta lisa siit ja Facebooki sündmuse infost). Imelised mandalad on nähtavad FB grupis Loovjoonistamine. Liitu loomislainega endale sobival ajal.

Selle nädala ülesandeks on: Elujõu mandala

Vaata sel nädalal endasse ja mõtiskle selle üle, mis annab Sulle energiat ja väge, et elada, luua ja tegutseda? Mis on Sinu elujõu allikas?

Kas Sul on järsku mõni enda väe sümbol, ammutad Sa väge loodusest (meri, metsad, kivid, puud…), mõnest oma hobist (kunst, muusika, aiandus, lugemine…), liikumisest (jooga, jalutamine, jooksmine…), mediteerimisest vms.

Pane selle nädala mandalasse oma elujõu allikas(-d) või kujuta eluenergiat, elujõudu abstraktsel moel.

Siin ka mu artikkel Eluenergiast, kui on huvi lugeda:)

Andku selle valminud mandala vaatamine Sulle alati jõudu, energiat ja väge, et särasilmselt ja elurõõmsalt elada ja luua!

Palun jaga oma pilti mandalast Loovjoonistamise FB grupis 🙂

***

Kohe-kohe algavad mõnusad eluenergiat jõustavad trennid. Kohtume pühapäeva õhtuti kl 17.00 TAO Keskuses. Oled südamest oodatud meie gruppi:)

Loe lisa siit:)

 


loovuskohvik

Minu töö on minu hobi, selles on palju mitmekesisust, loovust ning iga päev on uus ja eriline. Töiste tegevuste kõrval jõustan end tervisespordiga, looduse nautimisega, kunsti loomisega, inspireerivate raamatute ning imeliste sõpradega suheldes.