Loovuskohvik

ZEN treeningõhtu qigongi ja shindoga

Vähem stressi ja rohkem energiat!

Oled teretulnud pühapäeva õhtuti rahulikule treeningõhtule, kus saad kosutada ja lõõgastada oma keha ja meelt Hiina tervisevõimlemise qigongiga ning Jaapanist pärit venitusharjutuste seeria shindoga.

Õhtut alustame hiina meditsiinil põhineva qigongi võimlemisseeriaga (esimesena Eestis Holden Qigong!). Teeme soojenduse ja rahustavad voolavad harjutused, mis aitavad energia liikuma panna, maandada pingeid ning stressi. Õhtu teises osas teeme läbi shindo venitusharjutused, mis täidavad sama eesmärki: vabastame oma keha pingetest ja lubame kehal lõdvestuda. Venitustes olles kuulame oma keha ja igaüks saab püsida venitustes nii kaua, kuni talle seekord sobib. Venitusi teeme veidi lühemalt kui täispikas shindo tunnis.

Harjutused on jõukohased kõigile ja liigud alati oma kehale sobivalt, oma keha kuulates! Lähtume motost “No pain, no pain.” Lõõgastumiseks ja tervenemiseks ei ole vaja pingutada ning vaeva näha, vaid hoopis lõdvestuda ja liikumist nautida. Pole tähtis kui painduv oled, mis füüsilises vormis oled või millised on su varasemad treeningkogemused – siin saad oma rütmis olla ja enda eest hoolitseda. Loe lisa artiklist “Qigongi harjutused – kellele ja milleks”, sealt lingilt leiad ka tasuta minitrenni:)

Loo endale ilus harjumus vabastada end pühapäeva õhtuti nädala stressist, et alustada uut nädalat energiliselt ja säravalt!

Tagasiside ZEN õhtul osalejatelt:

  • Väga vahva tund oli, tõeliselt kosutav ja tore. Eriti meeldis, et rääkisid iga energiakanali juures ära värvi, heli, organi jms. See on väga hea ja vajalik info. 
  • Tänud toreda trenni eest. See oli just midagi sellist, mida soovisime leida – mõnus ja rahulik ning kõige tähtsam see, et hoole ja armastusega tehtud 🙂
  • Nautisin väga pühapäevast trenni.
  • Mulle väga meeldis sinu zen õhtu. Täpselt see mida vaja. Mõnus oli, kui sai teha kahte erinevat stiili – kõike oli täpselt parajalt kuidagi ja sa ise oled nii äge, armas ja siiras juhendaja!
  • Tänan meeldiva tunni eest!
  • Kinnitan, et see toimib! Pärast pühapäevast tundi sain paremini magada, peale mitmenädalast insomniat.

 

zen ohtu tao keskuses

Toimumisaeg: pühapäeva õhtuti kell 16.45–18.15 (1,5 h). Palun tule kohale veidi varem, et jõuaksid riided vahetada. Kui tund on alanud ei saa ust avama tulla. Hetkel trenne ei toimu!

Kohtumispaik: Tallinna südames TAO keskuses (Rotermanni 2).

Kõige lihtsam on kohta leida, kui sisened Hobujaama tänava poolt, Vapiano restorani vastas asuva võlvi alt Rotermanni kvartalisse ja pöörad paremale, siis näed peagi TAO Keskuse silti (pildil näha) või tule Ahtri tänava poolt, kus Sind tervitab suur elevant:)

Parkimine: pühapäeval on kesklinna tsoonis parkimine tasuta, Reidi tn, Karu tn ja Uus-Sadama tn kandis on seega võimalik autot tasuta parkida (siis vaja ca 10 min jalutada). Lähemal asub Nautica Keskuse parkla, kus esimene tund tasuta ning edasi iga alustatud 30 min 1 eur. Tuled üle tee ja oledki kohal:)

Siin väike juhendvideo, kuidas kohale tulla 🙂


Investeering oma heaolusse: 12 EUR/kord

Kuukaart 40 EUR (ehk 10 EUR kord), kehtib täpselt 1 kalendrikuu.

Kuukaarte saab osta iga kuu esimesel nädalal kas tunnis kohapeal või tee ülekanne (40 EUR) Loovuskohvik OÜ arvele EE937700771005232610 – selgituseks palun märgi ZEN õhtu (ja oma nimi, kui ülekanne tuleb teise inimese poolt või firma arvelt). Kui vajad firmale arvet, anna palun mulle teada ja saadan Sulle selle e-mailile.

Tulgu kõik, mis Sa endasse investeerid, Sulle seitsmekordselt tagasi!:)

Jaana Taos

 

Mida selga panna/kaasa võtta?

Riietu mugavalt, et saaksid vabalt venitada ja end hästi tunda (näiteks retuusid ja t-särk), jalga võid panna sokid või olla paljajalu. Riietusruum on olemas ja saad mugavalt riideid kohapeal vahetada.

Võimlemismatid on samuti olemas ja ei pea isiklikku matti kaasa võtma.

ZEN õhtut juhendabsertifitseeritud Holden Qigongi ning Shindo treener Jaana Ojakäär-Kitsing

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee / 569 569 21

 

Registreerimine:

Kohtume ZEN õhtul!:)

Tahad kohe proovida? Aga palun…

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •