Loovuskohvik

Visioonikaardi töötuba “Minu eriline aasta 2020”

Uuel aastal anname endale sageli erinevaid lubadusi, seame visioone ja püstitame eesmärke. Imeline tööriist, kuidas unistada, seda plaane ning külvata seemneid oma soovide täitumiseks on visioonikaardi loomine.

Visioonikaarti võib kasutada nii oma isikliku elu jõustamiseks kui firma arengu planeerimiseks. Seda meetodit kasutavad ka paljud juhid. Visioonikaarte ehk visioonitahvleid (vision board) võiks luua regulaarselt, sest sinna lisatud unistustel on vahepeal kombeks täituda. Lisaks tuleb pidevalt värskeid ideid ja vahepeal tehtud valikud annavad uusi põnevaid suundi.

Visioonikaardi loome kollaažina: lõigume välja meid inspireerivad pildid ja kleebime need suurele aluspaberile. Alateadvus kõneleb meiega piltide keeles ja nii saame piltidega töötades kätte info, mis muidu ei pruugi teadlikku meelde kohale jõuda.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et visioonikaardid toimivad! Paljud minu unistused, mille olen visioonikaartidele pannud, on pärast seda täitunud. Lisaks loob visioonikaardi vaatamine hea tunde ja aitab elus rõõmsal meelel edasi liikuda.

Visioonikaardi töötoas mõtiskleme oma elu üle. Uurime, mis eluvaldkonnad tahavad meie tähelepanu. Unistame. Ning paneme oma unistused ja soovid kollaažina paberile, et need majakana meile teed näitaks ning meid oma unistuste rajal kannaks.

Toimumisaeg: Laupäev, 11. jaanuar 2020, kell 11.00. Töötoa kestvus 2-2,5 tundi, nagu kellelgi aega kulub:)

Toimumiskoht: Armas ja hubane Elujõusaal (Kaluri tee 5, Viimsis). Parkimine autoga rändajatele tasuta ja kohale saab kesklinnast mugavalt ka bussiga 1A.

Palun registreeri end SIIN!

Jaana Ojakaar LoovuskohvikustOsaluspanus: 23 EUR

Kohti on piiratud arv! Osalemise kinnitab kursuse tasu laekumine Loovuskohvik OÜ pangakontole: A/A LHV Pank EE587700771002332649 (Selgituseks märgi palun töötoa kuupäev ja nimi)

Töötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovuskoolitaja ning loovate raamatute autor). CV

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee või 569 569 21

Palun registreeri end SIIN!

Põneva kohtumiseni!!! 🙂


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •