Loovuskohvik

Mandala töötuba 23. novembril!

“MANDALA” tähendab sanskriti keeles “ringi.” Ring on müstiline sümbol, millel pole algust ega lõppu. Kõikide mandalate peamine ja keskne osa on RING. Ring seob ja ühendab ruumi – see, mis on ringi sees on kaitstud, jõustatud ja piiritletud.

Ringi motiivi on kujutatud juba väga varases inimajaloos, seda võib leida iidsetel kaljumaalingutel nii Aafrikas, Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ringi kujutised ümbritsevad meid kõikjal: meie areng algab ümmargusest munarakust, lind teeb oma pesa ringikujulise, päike, maakera. Ring viitab ka liikumisele – planeedid tiirlevad päikesesüsteemis, aastaaegade vaheldumist saab vaadata aastaringina, meie elu kulgeb eluringina… Ring on ka aja sümboliks, tähistab igavikku.

Mandala väljendab terviklikkuse suunas kasvamist, meie unikaalsuse avanemist. Mandala loomine aitab vaigistada kiire mõttevoo ja võimaldab olla ühenduses iseenda keskmega.

Loovjoonistamise töötoas “Maagiline mandala” loome mandalaid – isikupäraseid ja unikaalseid, nagu me ise. Nagu Loovuskohviku töötubades ikka, siis ei eelda ka mandala töötuba mingeid kunstialaseid oskusi, kõik saavad hakkama!:)

Tule koge, loo ja lõõgastu!

Töötuba juhendab: Jaana Ojakäär-KitsingJaana Ojakäär-Kitsing

Kohtume laupäeval, 23. novembril kell 11.00-13.00 Elujõusaalis.

Osaluspanus: 23 €, hinna sees on paberid ja kunstitarbed.

Kohti on piiratud arv! Osalemise kinnitab kursuse tasu laekumine Loovuskohvik OÜ pangakontole: A/A LHV Pank EE587700771002332649 (Selgituseks märgi palun töötoa kuupäev ja nimi)

Palun registreeri end siin.


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •