Loovuskohvik

Visioonikaardi töötuba 2024 – Minu parim aasta!

Vii oma unistused ellu ja loo 2024. aastast oma senise elu parim aasta!

Uuel aastal anname endale sageli erinevaid lubadusi, seame visioone ja püstitame eesmärke. Imeline tööriist, kuidas unistada, seada plaane ning külvata seemneid oma soovide täitumiseks, on visioonikaardi loomine.

Visioonikaarti võib kasutada nii oma isikliku elu jõustamiseks kui firma arengu planeerimiseks. Visioonikaarte ehk visioonitahvleid võiks luua regulaarselt, sest sinna lisatud unistustel on vahepeal kombeks täituda. Lisaks tuleb pidevalt värskeid ideid ja vahepeal tehtud valikud loovad uusi põnevaid suundi.

Visioonikaardi loome kollaažina: lõigume välja meid inspireerivad pildid ja kleebime need suurele aluspaberile. Alateadvus kõneleb meiega piltide keeles ja nii saame piltidega töötades kätte info, mis muidu ei pruugi teadlikku meelde kohale jõuda.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et visioonikaardid toimivad! Paljud minu unistused, mille olen visioonikaartidele pannud, on pärast seda täitunud. Lisaks loob visioonikaardi vaatamine hea tunde ja aitab elus rõõmsal meelel edasi liikuda.

Visioonikaardi töötoas:

– mõtiskleme oma elu üle ja teeme väärtuslikke eneseanalüüsi harjutusi oma elu hetkeseisu kaardistamiseks, endaga kontakti loomiseks ja oma südamesoovide kuulamiseks;
– uurime, mis eluvaldkonnad tahavad meie tähelepanu ja planeerime eduharjumusi oma elu edendamiseks;
– unistame suurelt ja paneme oma unistused ja soovid kollaažina paberile, et need majakana meile teed näitaksid ning meid oma unistuste rajal kannaksid;
– lisaks õpime erinevaid enesejõustamise nippe oma keha ja meele toetamiseks, et jaguks energiat oma unistuste elluviimiseks 🙂

Toimumisaeg:

Pühapäev, 14. jaanuar 2024, kell 12.00–15.00.

Toimumiskoht:

Armas ja hubane Elujõusaal (Kaluri tee 5, Viimsis). Parkimine autoga rändajatele tasuta ja kohale saab kesklinnast mugavalt ka bussiga 1A.

Investeering oma parima aasta loomisesse:

Pileti hinnaks on 55 EUR
Sõbrapilet kahele inimesele 90 EUR (ühe pileti hinnaks 45 EUR)

Pilet osta palun siit: https://fienta.com/et/visioonikaardi-tootuba-2024-minu-parim-aasta
Kui soovid maksta arvega/soovid arvet firmale, siis anna mulle märku: jaana@loovuskohvik.ee

Töötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovusraamatute autor, koolitaja, shindo ja qigongi treener ning tulevane kunstiterapeut).

CV leiad: https://loovuskohvik.ee/loovuskohvikust/cv-jaana-ojakaar/

Oled südamest oodatud 🙂
Jaana
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •