Loovuskohvik

Visioonikaardi töötuba Sakus

Saku töötuba jääb ära!

Vii oma unistused ellu!

Uuel aastal anname endale sageli erinevaid lubadusi, seame visioone ja püstitame eesmärke. Imeline tööriist, kuidas unistada, seada plaane ning külvata seemneid oma soovide täitumiseks, on visioonikaardi loomine.

Visioonikaarti võib kasutada nii oma isikliku elu jõustamiseks kui firma arengu planeerimiseks. Visioonikaarte ehk visioonitahvleid võiks luua regulaarselt, sest sinna lisatud unistustel on vahepeal kombeks täituda. Lisaks tuleb pidevalt värskeid ideid ja vahepeal tehtud valikud loovad uusi põnevaid suundi.

Visioonikaardi loome kollaažina: lõigume välja meid inspireerivad pildid ja kleebime need suurele aluspaberile. Alateadvus kõneleb meiega piltide keeles ja nii saame piltidega töötades kätte info, mis muidu ei pruugi teadlikku meelde kohale jõuda.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et visioonikaardid toimivad! Paljud minu unistused, mille olen visioonikaartidele pannud, on pärast seda täitunud. Lisaks loob visioonikaardi vaatamine hea tunde ja aitab elus rõõmsal meelel edasi liikuda.

Visioonikaardi töötoas:

– uurime, mis eluvaldkonnad tahavad meie tähelepanu ja planeerime eduharjumusi oma elu edendamiseks;
– unistame suurelt ja paneme oma unistused ja soovid kollaažina paberile, et need majakana meile teed näitaksid ning meid oma unistuste rajal kannaksid.

Toimumisaeg:

Saku töötuba jääb ära!

Laupäev, 20. jaanuar 2023, kell 15.00–17.00.

Toimumiskoht:

Saku valla Kultuurikeskuses, Teaduse 1, ruum 111

Investeering oma parima aasta loomisesse: 35 EUR

Palun registreeri end: jaana@loovuskohvik.ee

Koha töötoas kinnitab ettemaks 15 EUR (ülejäänud 20 EUR saad maksta sularahas või ülekandega, nagu Sulle sobib)

Palun kanna ettemaks (või terve summa):
Loovuskohvik OÜ
A/A LHV Pank EE587700771002332649
Selgitus: Visioonikaardi töötuba Sakus ja oma nimi

Töötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovusraamatute autor, koolitaja, shindo ja qigongi treener ning tulevane kunstiterapeut).

CV leiad: https://loovuskohvik.ee/loovuskohvikust/cv-jaana-ojakaar/

Oled südamest oodatud
Jaana
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.