Loovuskohvik

Jooga-Mõmmi loov lastejooga Viimsis (4-9 aastastele lastele)

Tänapäeval kogevad täiskasvanute kõrval ka paljud lapsed üleliigset stressi ja isegi läbipõlemist. Tihe ülesannetest pungil kalender ning suured ootused, võivad mõjuda kurnavalt. Lisaks pakub meeltele pidevat stimulatsiooni virtuaalmaailm, mis kasvatab omakorda ärevust ning võib mõjuda halvasti unekvaliteedile. Need tagasilöögid võivad peegelduda tujutuses, nõrgenenud immuunsüsteemis ja õppimisvõime langemises.

Selleks, et edukalt elus toime tulla ning terve ja tasakaalus püsida, tuleb juba noores eas õppida lõdvestuma ja rahunema. Kasuks tuleb see, kui laps õpib kuulama oma sisetunnet ning teab, kuidas enda keha ja meele eest hoolitseda.

Laupäevastes Jooga-Mõmmi tundides teeme lihtsaid lastejooga harjutusi, võimleme, räägime väärtustest (nt tervis, õnn, armastus, loovus, head suhted…), õpime lõdvestuma ning treenime oma loovust.

Iga tund on pisut omamoodi ning üllatusena vahel tunni lõpus ka pisut meisterdame, joonistame, mängime, tantsime vms, et kinnistada tunni teemat ning laadida end inspiratsiooniga:)

Lastejooga toimub alates laupäeviti, kell 13.00–13.45 Viimsis Elujõusaalis Kaluri tee 5, II korrus, Haabneeme (sissepääs Kaluri tee poolt, parkimine maja ümber tasuta). www.elujousaal.ee 

Järgmiste lastejooga tundide ajakava:

22. aprill kell 13.00 teema “Loovus”
29. aprill toimub tund hiljem kell 15.00! (Hommikul olen koolis)

MAI
6. mail olen koolitusel ja siis kahjuks tund jääb ära
13. mail kell 13.00
20. mail kell 13.00
27. mail kell 13.00

Andke teada, kas tahate juunis ka tundides käia (3.06, 10.06 ja 17.06) 🙂


Sihtgrupiks on 4–9 aastased lapsed
, pole oluline kas laps on varem lastejoogat proovinud või mitte.

Osaluspanus:

  • Üksikkord 10 EUR
  • 6 korra kaart 54 EUR (ehk 9 EUR/kord)

Tasuda saab sularahas kohapeal või teha eelnevalt ülekanne Loovuskohvik OÜ arvele EE937700771005232610 selgituseks palun märgi LASTEJOOGA ja lapse nimi.

Erandina ei toimu tunde: 4. märtsil ja 25. märtsil, sest juhendaja on täiendkoolitusel.

Vajalik on eelnev registreerumine, sest kohti on piiratud arv.

Palun täida registreerimisvorm: https://forms.gle/8Yw4gk72x4fUVvD97

Lastejooga tundi viib läbi Jaana Ojakäär-Kitsing, kes on lastejooga õpetaja, loovustubade juhendaja, kolme lapse ema ning raamatute autor. Jaana on praeguseks loonud 5 raamatut: “Jooga-Mõmmi enesekindluse rännak”, “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutsued lastele”, “Minu armas südameloom”, “Pai lapse loovusele” ning “Loova elu teejuht” autor.

Lisainfo:

Jaana jaana@loovuskohvik.ee/ telefon: 569 569 21

Jälgi loovlast ka Facebookis ja Instagramis:

www.facebook.com/loovlaps

www.instagram.com/loovlaps

Oled oodatud:)


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •