Loovuskohvik

Töötuba: Kuidas olla loovam?

Kas Sa tahad olla loovam? Kas tahad, et Su pea kubiseks lahedatest loovatest ideedest? Kas tahad, et Sul oleks rohkem energiat? Soovid Sa tegeleda hingelähedaste asjadega ja luua oma elust vägevat meistriteost?

Kui vastasid mõnele eelolevatest küsimustest jaatavalt, siis tule kosuta end laupäevases lustlikus ja lõõgastavas töötoas: “Kuidas olla loovam?”

Päevakavas on sellised teemad:

  • uurime, kuidas tõsta oma energiataset, et loomiseks jätkuks ressurssi;
  • avastame, mis see loovus ikkagi on ja õpime oma loovust tundma;
  • teeme loovmõtlemist virgutavaid harjutusi;
  • kavandame oma loova elu visiooni.

Koolituse lõpuks oled koostanud enda loovusretsepti, saanud nippe oma energiataseme tõstmiseks, kogunud ideid loovuse jõustamiseks ning loova elu kujundamiseks.

Toimumisaeg: Laupäev, 17. veebruar 2018, kell 11.00-14.30

Toimumiskoht: Armas ja hubane Elujõusaal (Kaluri tee 5, Viimsis). Parkimine autoga rändajatele tasuta ja kohale saab kesklinnast mugavalt ka bussiga 1A.

Igale osalejatele tunnistus!

Palun registreeri end SIIN!

Osaluspanus: 37 EUR

Registreerimise kinnitab osalustasu laekumine Loovuskohvik OÜ kontole Swedbank: EE962200221049634290

Selgituseks märgi palun osaleja nimi ja “Loovuskoolitus”

Kui Sul pole võimalik kohe tasuda tervet summat, siis piisab ettemaksust (15 EUR) ja ülejäänud osa saad tasuda enne koolitust ülekandega või kohapeal sularahas. Anna palun teada kui soovid arvet firmale!

*Ettemaksu ei tagastata. Kui Sul ei õnnestu tulla, siis võid saata enda asemel oma sõbra:)

Koolitaja Jaana Ojakäär:

Jaana Ojakaar LoovuskohvikustLoovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, kunstitubasid ja shindo treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

Loova elu teejuht2016. aastal ilmus ka minu esimene raamat “Loova elu teejuht”, et pakkuda inimestele tore ja loov tööriist ilusa elu kujundamiseks.

2017. aastal ilmus mu esimene lasteraamat “Minu armas südameloom”.

Mida on osalejad selle koolituse kohta arvanud? Siin on mõned kommentaari eelmise koolituse tagasisidelehtedelt:

“Ootasin koolituselt vihjeid enese arenguplaani koostamiseks, mida lugeda, mille mõelda, konkreetseid fakte ja nippe, kõike seda sain kuhjaga. Tegin endale ideemärkmiku.” 

***

“Koolitus oli väga hästi korraldatud ja selgitused olid arusaadavad. Koolitaja teadis, millest rääkis ja oli näha, et ta oli hingega asja sees. Koolitus meeldis, kuna see ei olnud üksluine. Hea oli vahepeal teha erinevaid aju harjutusi.” 

***

“Kiidan koolitajat, kuna ta oma positiivsuse ja energiaga pani inimesed liikuma ja kaasa mõtlema. Igav ja üksluine koolitus ei anna inimesele emotsioone nii palju edasi, kui asjalik ja kaasa mõtlema panev koolitus, kus pead ka ise ajusid ragistama ja siis ei ole sul võimalik tukkuma jääda.”

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee või 569 569 21

Palun registreeri end SIIN!

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •