naise-kalender

Ilmus 2017. aasta naiseliku väe kalender!

oktoober 26, 2016

Loovuskohviku looja Jaana Ojakäär illustreeris Autor Kirjastuse poolt välja antud “Naiseliku väe kalendri”. Lisaks joonistustele kirjutas Jaana igaks kuuks ka ühe inspireeriva sõnumi.

Kalendrist leiad ka pühad, nimepäevad, rahvakalendri tähtpäevad, kuufaasid, päikesetõusud.

Kalendri leiad Rahva raamatust, Apollost, Prismadest ja mujalt ka :) Hind 2,99 EUR (+ lisandub raamatupoe kliendisoodustus).

Tee ilus kingitus endale või kallile sõbrannale, kolleegile, pereliikmele.

Kõige ilusamat lähenevat uut aastat Sulle, kaunis Naine!

naiseliku-vae-kalender-loovuskohvikus

Vaata ka Jaana Ojakääru uut raamatut “Loova elu teejuht“.

Loova elu teejuht on inspiratsiooniraamat enesejõustamiseks, oma loovuse avastamiseks ning treenimiseks ja ilusa elu loomiseks. Raamatust leiad üle 100 harjutuse, mis aitavad Sul jõuda lähemale iseendale, toetada oma tervist, avastada uusi vaatenurki ja loovaid ideid ning kujundada oma elu teadlikult ja rõõmsalt.

Loova elu teejuht_Jaana Ojakäär

Autorist - Jaana Ojakäär-Kitsing

Minu töö on minu hobi, selles on palju mitmekesisust, loovust ning iga päev on uus ja eriline. Töiste tegevuste kõrval jõustan end tervisespordiga, looduse nautimisega, kunsti loomisega, inspireerivate raamatute ning imeliste sõpradega suheldes.

Loe lisa...

    Liitu uudiskirjaga!

    ajajuhtimine edu emotsioonid eneseareng enesejõustamine etikett hingamine innovatsioon inspiratsioon jaana ojakäär joonistamine jõulud keha kingitused kontor koolitus kunst lapsed lasteraamat lauakaunistused loova elu teejuht loovjoonistamine loovus loovuskoolitus; Kuidas olla loovam?; loovmõtlemine; loovus; energia loovustehnika maalimine mandala Minu armas südameloom naiseliku väe kalender paanika paanikahäire pere positiivsus riietumine stiil stressijuhtimine suhtlemine sõbrapäev südamehääl tervis toitumine väljakutse ärevus äriloovus õppiv organisatsioon