Loovuskohvik

 

Pood

 

Jaana Ojakäär-Kitsingu raamat “Jooga-Mõmmi enesekindluse rännak”

Enesekindlus võib vahel üsna lihtsasti kõikuma lüüa. Mõne väikese asja mõjul. Olgu selleks ebaõnn võistlustel, kellegi poolt öeldud kommentaar või tunne, et ei oska ühte või teist asja piisavalt. Just neist õpetabki Jooga-Mõmm oma sõpru üle saama. Tema lihtsad tarkuseterad õpetavad end rohkem väärtustama, keskenduma oma tugevustele ja sisemisele särale.

Raamatu saad endale osta: Pegasuse kirjastusest, Rahva raamatust ja Apollo raamatupoest

***

Jaana Ojakäär-Kitsingu raamat “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele”

Jooga-Mõmmi raamat on juturaamat lastele, mille abil lihtsaid lõdvestusharjutusi kogeda ja õppida:)

 Kõigil on kiire. Me unustame endale puhkehetki lubada. Ka lapsi kimbutab stress ja üleväsimus. Mõnikord isegi ärevus või uneprobleemid. Kõige paremini aitab ikkagi lõdvestumine.

Selles raamatus tutvustab Jooga-Mõmm lihtsaid nippe pingete maandamiseks ning keha ja meele rahustamiseks. Sügav hingamine, rahulik liikumine ning tähelepanu toomine praegusesse hetke suudavad korda saata imesid.

Ava raamat ja asu koos metsaelanikega harjutama!

 

* Raamat on ilus värviline, kõvade kaantega ja 64 lk priske:)

Viimased raamatud Apollo raamatupoest

Mõnusat lõdvestumist!!! 🙂 Loe lisa…

***

Jaana Ojakäär-Kitsingu raamat “Pai lapse loovusele”

Pai lapse loovusele kaanefotoKuidas teha pai pisikese inimese loovusele, et kasvaks üles üks elurõõmus ja loov laps? Sellest raamatust leiavad inspiratsiooni nii lapsevanemad, lasteaia- ja kooliõpetajad kui ka huviringide juhendajad.

Raamatu kaante vahel on suur hulk harjutusi: lastejoogast tantsuni, kunstikatsetusi ja meisterdamist, näitlemist ja improviseerimist, abi meelerahu leidmisel ja nippe tööks tunnetega ning inspiratsiooni elu tähistamiseks. Need on harjutused, kus pole liiga kitsaid juhiseid, sest nii jääb lastele ruumi oma loovust avastada ja arendada. Laps õpib seeläbi ennast paremini tundma, leiab oma erilised anded ja võimed ning kuulab oma südamesoove.

Muudame päevad eriliseks ja tähistame laste loovust!

Raamat on läbi müüdud!

***

Jaana Ojakääru raamat “Minu armas südameloom”

Kuulates oma südant, rändame eluteel rõõmsalt ja hoituna. Südamelooma raamat aitab saada sõbraks oma armsa südameloomaga. Raamatukaante vahel on peidus õpetlik jutuke südameloomakesest ja peotäis toredaid harjutusi. Raamat õpetab keskenduma heale, kuulama oma südant ning austama iseennast ja teisi.

Raamat on läbi müüdud!
minu-armas-sydameloom

***

Illustratsioonid

Kui Sulle mu stiil meeldib, siis teen hea meelega ka illustratsioone 🙂 Uuri lisa…

Illustratsioonid

***

Jaana Ojakääru raamat “Loova elu teejuht (läbi müüdud)

Loova elu teejuht on inspiratsiooniraamat enesejõustamiseks, oma loovuse avastamiseks ning treenimiseks ja ilusa elu loomiseks. Raamatust leiad üle 100 harjutuse, mis aitavad Sul jõuda lähemale iseendale, toetada oma tervist, avastada uusi vaatenurki ja loovaid ideid ning kujundada oma elu teadlikult ja rõõmsalt.

Loe lisa…Loova elu teejuht

***

naise-kalender

Naiseliku väe kalender 2017 (ei ole enam müügis)

Loovuskohviku looja Jaana Ojakäär illustreeris Autor Kirjastuse poolt välja antud “Naiseliku väe kalendri”. Lisaks joonistustele kirjutas Jaana igaks kuuks ka ühe inspireeriva sõnumi. Kalendrist leiad ka pühad, nimepäevad, rahvakalendri tähtpäevad, kuufaasid, päikesetõusud.

Loe lisa…