Loovuskohvik

QiFlow hommik: Qigong ja Shindo venitused

Laupäeva hommikul võtame aega olemiseks, venitame vabaks oma pinges lihased ning aitame oma eluenergial vabalt voolata. Vabastame end üleliigsest negatiivsest stressist – enesetunne paraneb, taastub elurõõm, tugevneb immuunsüsteem ja meil on rohkem tahet ja energiat tegutsemiseks ja loomiseks.

Tule ja hoolitse oma keha ja vaimu eest!

Enesejõustamise hommikul teeme soojenduseks Hiinast pärit tervisevõimlemise Qigongi lihtsaid harjutusi, seejärel venitame end pingetest vabaks Jaapanist pärit Shindo venitusharjutustega. Ning tunni lõpetame lõdvestumise ja puhkehetkega.

Harjutused on jõukohased kõigile, olenemata vanusest, soost ja treeningkogemusest. Võid tulla esimest korda proovima või olla juba aastaid praktiseerinud, vahet pole. Kõiki harjutusi teed endale sobiva aja ning oma keha kuulates.

Loe lisa:

Artikkel: Qigongi harjutused kellele ja milleks
Artikkel: 7 põhjust, miks praktiseerida Qigongi
Artikkel: Shindo venitusharjutused

Toimumisaeg:


Kohtume laupäeviti kell 11.00–12.30 Elujõusaalis Kaluri tee 5, II korrus, Haabneeme (sissepääs Kaluri tee poolt, parkimine maja ümber tasuta). www.elujousaal.ee

Osaluspanus:

  • Esimene proovitund uutele osalejatele 10 €!
  • 15 € üks kord eraldi tasudes
  • UUS! Sõbrapilet 25 €/kord kahele inimesele. Tule koos sõbra või pereliikmega:)
  • 4 x kaart 50 € (ehk 12,50 € kord, kehtib 2 kuud alates ostust)

Tasuda saab sularahas kohapeal või teha eelnevalt ülekanne Loovuskohvik OÜ arvele EE937700771005232610 selgituseks palun märgi SHINDO.

Treeningut juhendab Qigongi ja Shindo õpetaja Jaana Ojakäär-Kitsing

 

Registreerimine:

Palun registreeri end enesejõustamise hommikule siin: https://forms.gle/NYrRT5Ax2qm364JAA

Tagasiside osalejatelt:

 

“Jaana trennid on väga mõnusad, sest ta on ise nii positiivne ja soe inimene. Lähen tundi alati hea meelega, sest tean, et ees ootab parasjagu aktiivne, aga samas ka tasakaalustav ning rahustav liikumine. Mõnus trenn nii kehale kui vaimule. Trennis ei pea tundma hirmu, kui mõni harjutus ei tule kohe algul õigesti välja, saab teha omas tempos ja vastavalt oma keha võimekusele. Eriti mõnusad on tunni lõpus tehtavad venitused ja matil puhkamine.” (Hille)

***

“Positiivne, vabastav ja ergutav treening. Osalemiseks ei pea omama eelnevaid teadmisi ja kogemusi. Iga treening annab mõne hea lisa teadmise, mida tasub meelde jätta. Positiivne kogemus ja enesetunne peale treeningut garanteeritud.” (Raivo)

***

“Mulle väga meeldis, täpselt see mida vaja. Mõnus oli, kui sai teha kahte erinevat stiili – kõike oli täselt parajalt kuidagi ja sa ise oled nii äge, armas ja siiras juhendaja.” (Helena)

***

“Qigongi trenn sobib minusugusele rahmeldavale tüübile väga hästi- varem ei pööranud ma oma energia tasakaalustamisele tähelepanu ja lõpetasin nädala seljavaluga. Qigongi abil saan ma energia kehas taas liikuma – tunnetan, kuhu on pinge kogunenud- tänu võimetekohasele harjutusteseeriale ja vabastavale hingamisele, suudab mu keha kiiremini taastuda. Tunni lõpus shindo venitus tagab ka selle, et hiljem ei pea lihasvaluga päevi õhtusse saatma.” (Oksana)

Palun registreeri end enesejõustamise hommikule siin: https://forms.gle/NYrRT5Ax2qm364JAA

Lisainfo:

Jaana Ojakäär-Kitsing
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21

Loe qigongi ja shindo kohta lisa: www.qiflow.ee

Kohtumiseni laupäeval!


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •