Loovuskohvik

Kunstijooga

Kunstijooga on Loovuskohviku loodud lühikoolitus, mis hõlmab keha toetavaid harjutusi ning loovat eneseväljendust iseenda kunsti loomise kaudu. Sõna “jooga” viitab siinkohal praktikale, mis aitab meil jõuda lähemale oma tõelisele olemusele ning luua endas terviklikkust ja teadlikkust.

Kunstijooga koosneb keha tasakaalustavatest hingamisharjutustest, lihtsast liikumisest, venitusharjutustest ning põnevatest kunstimeetoditest.

“Kunstijooga on keha, meelt ja hinge hõlmav loov rännak – jõustav ajahetk iseendale.”

Kunstijooga võimaldab kolida mõttemaailmast tunnetusmaailma. Oleme hetkes, kogeme teadlikult oma keha ja ümbrust, oleme ühenduses endas peituva loovuse allikaga – see on sügavalt lõõgastav ja rõõmus loomisprotsess.

 “Kunst peseb hingelt argipäeva tolmu.” (Pablo Picasso)

Iga kunstijooga keskendume erinevale teemale.

Näited kunstijooga menüüst:

  • Kunstijooga tund “Loovuse äratamine” – tunni eesmärgiks on avastada oma loovust ning nautida kohtingut oma sisemise kunstnikuga.
  • Kunstijooga tund: “Kehateadlikkus” – tunni eesmärgiks on saavutada parem kontakt oma kehaga, jõustada oma tervist ja maandada stressi.
  • Kunstijooga tund: “Võimaluste avarus” – tunni eesmärgiks on luua parem kontakt oma soovide ja unistustega. Luua visioonikaart oma eesmärkidest.
  • Kunstijooga tund: “Lõdvestumine” – tunni eesmärgiks on vabaneda kuhjunud pingetest, maandada stressi ja lõõgastuda läbi loomise.

Aegajalt korraldame kunstijooga töötubasid avatud sündmustena ning samas on võimalik tellida 2-3 tunnine kunstijooga tund ka oma meeskonnale sisekoolitusena.

Jaana Ojakaar LoovuskohvikustSelleks küsi hinnapakkumist: jaana@loovuskohvik.ee

Kunstijoogat viib läbi Jaana Ojakäär- Kitsing

Toreda kohtumiseni!

kunstijooga loovuskohvikult