Loovuskohvik

Loovad jõulukingid: 7 head kingiideed

Loovuskohviku soovitused loovust ja loomist armastavale päkapikule ja jõuluvanale. Siit leiad nii meie enda loominguviljad kui meie heade sõprade loovust toetavad kingid…

joulureklaam1.) Raamat “Loova elu teejuht” – Loova elu teejuht on inspiratsiooniraamat enesejõustamiseks, oma loovuse avastamiseks ning treenimiseks ja ilusa elu loomiseks. Raamatust leiad üle 100 harjutuse, mis aitavad Sul jõuda lähemale iseendale, toetada oma tervist, avastada uusi vaatenurki ja loovaid ideid ning kujundada oma elu teadlikult ja rõõmsalt. Raamatu autoriks on Jaana Ojakäär.

 

naise-kalender2.) 2017. aasta kalender “Naiselik vägi” –Loovuskohviku looja Jaana Ojakäär illustreeris Autor Kirjastuse poolt välja antud “Naiseliku väe kalendri”. Lisaks joonistustele kirjutas Jaana igaks kuuks ka ühe inspireeriva sõnumi. Kalendrist leiad ka pühad, nimepäevad, rahvakalendri tähtpäevad, kuufaasid, päikesetõusud. Kalendri leiad Rahva raamatust, Apollost, Prismadest ja mujalt ka 🙂 Hind 2,99 € (+ lisandub raamatupoe kliendisoodustus).

 

zentangle3.) Loovuskohvik armastab Zentangeldada. Zentangeldamisest saad lugeda lähemalt meie artiklist “Võta loovuspaus: joonista Zentangle”. Päkapikk sosistas meile kõrva, et nüüd on ka Eestis saadaval spetsiaalselt zentangeldamiseks mõeldud kirjatarbekomplektid. Näiteks on saadaval 10-osaline zentangle komplekt, mis sisaldab nii tindipliiatseid, harjutuspliiatsit kui spetsiaalselt zentangle mõõdus pabereid. Hind 11,98 € Osta saad maaletooja kodulehelt.

 

4anu-purre.) “Avasta spirograafia” on kunstnik Anu Purre loodud värvivihik täiskasvanutele ja vanematele lastele. Spirograafia on geomeetriline joonistamine, mille puhul kasutatakse matemaatilisi rulette ja mis võimaldab luua lõputult mustreid ja kordumatuid kompositsioone. Saadaval Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoes. Hind 4,99 € (+ lisandub raamatupoe kliendisoodustus).

 

iii_plaadi-kaas_armastusega5.) Salasõna kinkekaart või meditatsiooni CD. Salasõna praktikad – meelerännakud ja sisendused – aitavad Sul oma elu teadlikult ja julgelt luua. Kinkekaardi saaja koostab endale e-poes meelepärase kollektsiooni Salasõna lihtsatest ja praktilistest juhendatud meditatsioonidest, mis aitavad kiiresti lõõgastuda, puhata, stressi leevendada ja enesetunnet parandada. Loe lisa Salasõna kodulehelt!

 

muinaslugu-sinilinnust6.) CD “Muinaslugu sinilinnust”. Siin plaadil on 18 laulu, mida iga eestlane teab ja armastab ning mis on meile igiomaks saanud. Sellisel kujul pole keegi neid varem kuulnud. Maailmakuulus Lutz Krajenski Studio Big Band, mis koosneb Saksamaa parimatest muusikutest, on neist lauludest osanud välja tuua nüansid, mida kuulaja pole varem ehk tabanudki. Tänapäeva Eesti parimad lauljad annavad kogu sellele maagiale viimase särava lihvi. Vana kuld omandab uue läike ja kinnitab, et meil on, mille üle uhkust tunda! Plaadil on meie armsate heliloojate Valter Ojakääru, Raimond Valgre, Uno Naissoo jt lood. Loe projekti kohta lisa: https://estonianevergreens.com ja osta plaat Apollost või Rahva Raamatust. CD-plaadist on saadaval ka inglisekeelne versioon nimega “Estonian Evergreens”.

loodusvagi7.) Magusad ja tervislikud ampsud. Selleks, et looming lendaks on vaja head ja kvaliteetset kütust! Head kütust aitab meie kehale luua Loodusvägi. Loodusvägi on Eesti suurim mahebränd, mahetoodete hulgimüüja ja turustaja. Jõuluvanakotti sobib imehästi piparkoogipakk koos imelise glögiga. Hõrgud piparkoogid on valmistatud käsitööna väärtuslikust tatrajahust ning kookoserasvast – gluteeni- ja piimavabad pühade lemmikud ja glögivalikust leiad nii maheda metsmustika-mustasõstraglögi, rabajõhvikaglögi, pohlaglögi kui astelpajuglögi. Hääd nosimist!

Ilusat jõuluaega, armsad Loovuskohvitajad!

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Olen loovuskoolitaja, qigongi- ja shindo treener ning erinevate loovust ning enesejõustamist toetavate raamatute autor. Armastan luua jõustavaid sündmusi ja koolitusi, kirjutada, loovjoonistada. Loodan, et suudan inimesi inspireerida, et kõik kõnniks oma südame teel ja elaks rõõmuga.
  •  
  •  
  •