zen ohtu qigong shindo

ZEN treeningõhtu qigongi ja shindoga

juuli 28, 2020

Vähem stressi ja rohkem energiat!

Oled teretulnud pühapäeva õhtuti rahulikule treeningõhtule, kus saad kosutada ja lõõgastada oma keha ja meelt Hiina tervisevõimlemise qigongiga ning Jaapanist pärit venitusharjutuste seeria shindoga.

Alanud on registreerimine gruppi, mis alustab 6. septembril 2020!

Õhtut alustame hiina meditsiinil põhineva qigongi võimlemisseeriaga (esimesena Eestis Holden Qigong!). Teeme soojenduse ja rahustavad voolavad harjutused, mis aitavad energia liikuma panna, maandada pingeid ning stressi. Õhtu teises osas teeme läbi shindo venitusharjutused, mis täidavad sama eesmärki: vabastame oma keha pingetest ja lubame kehal lõdvestuda. Venitustes olles kuulame oma keha ja igaüks saab püsida venitustes nii kaua, kuni talle seekord sobib. Venitusi teeme veidi lühemalt kui täispikas shindo tunnis.

Harjutused on jõukohased kõigile ja liigud alati oma kehale sobivalt, oma keha kuulates! Lähtume motost “No pain, no pain.” Lõõgastumiseks ja tervenemiseks ei ole vaja pingutada ning vaeva näha, vaid hoopis lõdvestuda ja liikumist nautida. Pole tähtis kui painduv oled, mis füüsilises vormis oled või millised on su varasemad treeningkogemused – siin saad oma rütmis olla ja enda eest hoolitseda. Loe lisa artiklist “Qigongi harjutused – kellele ja milleks”, sealt lingilt leiad ka tasuta minitrenni:)

Loo endale ilus harjumus vabastada end pühapäeva õhtuti nädala stressist, et alustada uut nädalat energiliselt ja säravalt!

zen ohtu tao keskuses

Toimumisaeg: pühapäeva õhtuti kell 17.00–18.30. Alates 6. septembrist 2020!*

Kohtumispaik: Tallinna südames TAO keskuses (Rotermanni 2)

Investeering oma heaolusse: 12 EUR/kord

Kuukaart 40 EUR (ehk 10 EUR kord), kehtib täpselt 1 kalendrikuu.

* Pileteid trenni saab osta ka Sport ID keskkonnast ning nii on tööandjal mugav trennitasu Sulle kompenseerida, kui sellist võimalust ettevõttes pakutakse. https://sportid.com/pos/loovuskohvik 

JaanaZEN õhtut juhendab: Jaana Ojakäär-Kitsing

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee / 569 569 21

Registreerimine:

Autorist - Jaana Ojakäär-Kitsing

Minu töö on minu hobi, selles on palju mitmekesisust, loovust ning iga päev on uus ja eriline. Töiste tegevuste kõrval jõustan end tervisespordiga, looduse nautimisega, kunsti loomisega, inspireerivate raamatute ning imeliste sõpradega suheldes.

Loe lisa...

    Liitu uudiskirjaga!

    ajajuhtimine edu emotsioonid eneseareng enesejõustamine etikett hingamine innovatsioon inspiratsioon jaana ojakäär joonistamine jõulud keha kingitused kontor koolitus kunst lapsed lasteraamat lauakaunistused loova elu teejuht loovus loovuskoolitus; Kuidas olla loovam?; loovmõtlemine; loovus; energia loovustehnika maalimine mandala Minu armas südameloom naiseliku väe kalender pere positiivsus qigong riietumine shindo stiil stressijuhtimine suhtlemine sõbrapäev tervis toitumine treening trenn töötuba väljakutse äriloovus õppiv organisatsioon