Pood

Jaana Ojakäär-Kitsingu raamat “Pai lapse loovusele”

Pai lapse loovusele kaanefotoKuidas teha pai pisikese inimese loovusele, et kasvaks üles üks elurõõmus ja loov laps? Sellest raamatust leiavad inspiratsiooni nii lapsevanemad, lasteaia- ja kooliõpetajad kui ka huviringide juhendajad.

Raamatu kaante vahel on suur hulk harjutusi: lastejoogast tantsuni, kunstikatsetusi ja meisterdamist, näitlemist ja improviseerimist, abi meelerahu leidmisel ja nippe tööks tunnetega ning inspiratsiooni elu tähistamiseks. Need on harjutused, kus pole liiga kitsaid juhiseid, sest nii jääb lastele ruumi oma loovust avastada ja arendada. Laps õpib seeläbi ennast paremini tundma, leiab oma erilised anded ja võimed ning kuulab oma südamesoove.

Muudame päevad eriliseks ja tähistame laste loovust!

Raamatud on juba müügil Rahva raamatus ja Apollos ning Pegasuse kirjastuses.

***

Jaana Ojakääru raamat “Minu armas südameloom”

Kuulates oma südant, rändame eluteel rõõmsalt ja hoituna. Südamelooma raamat aitab saada sõbraks oma armsa südameloomaga. Raamatukaante vahel on peidus õpetlik jutuke südameloomakesest ja peotäis toredaid harjutusi. Raamat õpetab keskenduma heale, kuulama oma südant ning austama iseennast ja teisi.

Loe lisa…minu-armas-sydameloom

***

Illustratsioonid

Kui Sulle mu stiil meeldib, siis teen hea meelega ka illustratsioone :) Uuri lisa…

Illustratsioonid

***

Jaana Ojakääru raamat “Loova elu teejuht (läbi müüdud)

Loova elu teejuht on inspiratsiooniraamat enesejõustamiseks, oma loovuse avastamiseks ning treenimiseks ja ilusa elu loomiseks. Raamatust leiad üle 100 harjutuse, mis aitavad Sul jõuda lähemale iseendale, toetada oma tervist, avastada uusi vaatenurki ja loovaid ideid ning kujundada oma elu teadlikult ja rõõmsalt.

Loe lisa…Loova elu teejuht

***

naise-kalender

Naiseliku väe kalender 2017 (ei ole enam müügis)

Loovuskohviku looja Jaana Ojakäär illustreeris Autor Kirjastuse poolt välja antud “Naiseliku väe kalendri”. Lisaks joonistustele kirjutas Jaana igaks kuuks ka ühe inspireeriva sõnumi. Kalendrist leiad ka pühad, nimepäevad, rahvakalendri tähtpäevad, kuufaasid, päikesetõusud.

Loe lisa…

 

Liitu uudiskirjaga!

ajajuhtimine edu emotsioonid eneseareng enesejõustamine etikett hingamine innovatsioon inspiratsioon jaana ojakäär joonistamine jõulud keha kingitused kontor koolitus kunst lapsed lasteraamat lauakaunistused loova elu teejuht loovjoonistamine loovus loovuskoolitus; Kuidas olla loovam?; loovmõtlemine; loovus; energia loovustehnika maalimine mandala Minu armas südameloom naiseliku väe kalender paanika paanikahäire pere positiivsus riietumine stiil stress stressijuhtimine suhtlemine sõbrapäev südamehääl tervis toitumine ärevus äriloovus õppiv organisatsioon